Terugblik

Jaarlijkse uitstapje 2018

Op 12 september 2018 hebben 108 leden en introducé(e)s deelgenomen aan ons jaarlijkse uitstapje. 45 daarvan maakten gebruik van de bus die om 08.00 uur vanaf de Van Lanschot Toren vertrok. De overige deelnemers kwamen op eigen gelegenheid naar Made/Drimmelen voor een boottocht die via de Biesbosch naar het eiland Tiengemeten voerde.

Na ontvangst met koffie/thee en gebak werd genoten van het uitzicht (helaas enigszins belemmerd door wat motregen). Daarna werd een uitgebreide lunch aan boord verzorgd. Op het eiland aangekomen was er een keuze pakket: een huifkartocht, een bezoek aan het Landbouwmuseum en Rien Poortvliet museum of een wandeling onder leiding van een natuurgids. Om 3 uur werd de terugtocht aanvaard en werd nagepraat onder het genot van een paar consumpties en wat hartige hapjes. Rond half zes kwam aan het programma een einde en keerde eenieder, naar wij hopen, voldaan huiswaarts.

Met dank aan de organisatie die dit jaar in handen was van Ineke Doomernik en John van Berkum.