Terugblik

Uitstapje zeeland 2022

Op 21 september vertrokken 2 luxe touringcars met 102 deelnemers vanuit ‘s-Hertogenbosch naar Ouwerkerk, waar we een bezoek brachten aan het Watersnoodmuseum. Dit museum is gevestigd in de 4 caissons waarmede de in 1953 doorgebroken dijk aldaar werd gedicht. Onder het genot van koffie/thee met een Zeeuwse bolus werd een presentatie gehouden over de toedracht van de watersnood. Daarna was er nog tijd om op eigen gelegenheid het museum te bekijken. Vervolgens vertrokken we naar Goes, waar ons bij Van der Valk een zeer uitgebreide warme en koude lunch stond te wachten. Daarna voerde de reis naar Middelburg. Daar lag de speciaal voor ons gereserveerde rondvaartboot “Lady Madeleine” klaar. Onder zonnige weersomstandigheden en onder het genot van enkele drankjes hebben we via het Kanaal door Walcheren uiteindelijk het Veerse Meer bereikt, waar we nog een rondje hebben gevaren. De dag werd afgesloten met een 3 gangen diner in Terheijden. Zo rond een uur of 9 arriveerden we weer bij de Van Lanschot Toren in ‘s-Hertogenbosch.